Ako sme vás už prednedávnom informovali prostredníctvom rozhovoru, Robo Opatovský pripravuje turné v rámci svojho swingového projektu Overtime. Nezaujal ním len širokú verejnosť, ale aj profesionálnych tanečníkov!

Na súťaži štandardných tancov Petra Modrovského prednedávnom naživo odzneli skladby z pripravovaného projektu. „S Robom mám skúsenosť z mojej súťaže Dansovia Grand Gala, kde sa ukázalo, že hity z OVERTIME sú skvelo použiteľné pre komunitu spoločenského tanca. Nehovoriac o tom, že týmito skladbami vytvoril Robo vynikajúcu atmosféru.“

Poslucháči sa už teraz môžu tešiť na hity od Georga Michaela, skupiny A-HA, Lady Gaga, či v duete s Anitou Soul na skladbu od Michaela Jacksona, I just can´t stop loving you. Všetky sú pripravené v rytme salsy, rumby, waltzu, samby, slow foxu, jiveu!

_0D39067.jpgrobo solo usmev.jpg1400

„To, že na OVERTIME skladby sa dobre tancujú štandardné tance, nehovorím len ja, ale aj odborník naslovovzatý – Peter Modrovský. Teší ma, že z 13-tich piesní projektu, je deväť vhodných na tancovanie.“ Vyjadril sa Robo Opatovský.

Ak máte radi aj Lennyho Kravitza, Metallicu alebo Robové vlastné skladby, určite nevynechajte jeho koncertné turné, ktoré sa začne už onedlho v rámci celého Slovenska.

Zdroj: Propaganda house

Foto: Róber Ragan, Samuel Hindi