Druhé finálové kolo oživili finalisti historicky prvej série Slovensko hľadá SuperStar, ktorí svojím vystúpením dojali divákov i porotu vrátane Paľa Haberu. Speváci navštívili šou práve na podnet známeho kata. Pozvanie dostal i kontroverzný Robo Mikla, ktorý však radšej ostal doma.

Samuel Tomeček, Katka Koščová, Martina Schindlerová, Petra Humeňanská, Tomáš Bezdeda, Martin Kelecsényi a Miro Jaroš na záver živého vysialania zaspievali spoločnú hymnu Kým vieš snívať, ktorá pred takmer 17-timi rokmi ovládla všetky slovenské domácnosti. A hoci v zostave chýbal Robo Mikla, bez slova neostal.

superstar

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ešte pred začatím SuperStar sa účastník prvej série prihovoril svojim fanúšikom na Facebooku, kde štylizoval naozaj nezmyselné vety. ,,Povedz more, nebuď k*r, s kým dnes kukáš SuperStar,“ začal svoj predslov. ,,Nekukajte sem, zapnite si pekne superká*a, bude tam šesť z desať… či sedem z desať? Počkaj, musím ich porátať. Jeden, druhý, tretí, Samo je za dvoch už,“ rečnil do kamery Robo, ktorý vo videu vyzýval ľudí, aby mu písali dôvod, prečo šou sledujú.

Okrem toho sa rodák zo Žiaru nad Hronom, ktorý zažiaril aj ako účastník jubilejnej Farmy 10, snažil takmer po celú dobu vytvárať rýmy. ,,Idem si aj ja doma spraviť pohodlíčko, a já se ti ozvu pi*ko. No pekne kukajte, slúchatká si nedávajte, lebo keby niekto krivo spieval, tak to zvalia na zvukárov,“ pokračoval Mikla v zázname, ktorý trval cez päť minút.

Video Roba Miklu

Zdroj/Foto: Facebook/Róbert Mikla, Instgaram/tvmarkizaofficiial, schindlerovamartina