Robo Mikla patrí medzi známe tváre bojujúce vo vidieckej reality šou Farma. Jeho cieľom, na rozdiel od súperov, ale nie je práve lákavá výhra 75 tisíc eur. Spevák prišiel do šou očistiť pred celým Slovenskom vlastné meno, a to od škandálov spojených s alkoholom.

Po dlhých týždňoch strávených pod dohľadom kamier sa Robo po prvýkrát ocitne v duelantskej stodole, kde zabojuje proti modelovi Michalovi Gajdošechovi. Mužskému súboju však predchádza krátky pobyt v dome pravdy, kde sa takisto nachádzajú skryté kamery. To si zrejme bývalý superstarista v danej chvíli neuvedomil a prezradil viac, než sme od neho čakali.

Farma

Doteraz sa zdalo, že na strane bohatých panuje priateľstvo a pozitívne vzťahy. Všetko však nie je tak ružové, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Robo totiž na svojich nových kolegov vyjadril ostrý názor, pričom najviac studenú sprchu schytali práve sestry Nízlové.

Skrachované pseudospeváčky, ktoré na Slovensku nevedeli preraziť, tak išli vonka. A bohvie, čo robia tam,“ zhrnul v krátkosti obraz, ktorý si podľa neho o sebe dievčatá vytvorili. A čo povedal na ostatné celebrity? To sa dozviete vo videu.

 

Foto: TV Markíza, Facebook l Video: Streamable.com/YouTube