Aj vás trápi úprava očnej linky? Určite poznáte ten pocit, keď po nanesení dokonalého make-upu príde na rad stres v podaní čiernej tekutiny, ktorá to dokáže všetko pokaziť. Nezúfajte, máme pre vás dokonalý návod ako na to!

 

Jemná očná linka

Pre tie z vás, ktoré majú rady nevýrazné líčenie, sa určite zíde menšia rada, ako si spraviť jemnú linku bez toho, aby ste si ju museli minimálne päťkrát odlíčiť. Návod si môžete pozrieť vo videu od Danky – má vlastnú školu líčenia.

Výrazná očná linka

Ak vás zaujíma skôr výraznejší make-up a máte rady experimenty s vlastným lookom, máme tu ďalší návod na rýchlejšiu úpravu liniek. Stačí jedna minútka a z roztraseného nepodarku môže byť výsledok, o ktorý ste sa vždy pokúšali. Pokojne môže byť doplnený aj zlatou farbou, veď sledujte! ?

TOP 10 trikov

Ak však patríte k „nešťastniciam“ ako sme my, potrebujúich pri líčení pomocníka, môžete siahnuť po desiatich trikoch, na ktoré sa dá stále spoľahnúť, nie sú drahé a pravdepodobne ich máte vždy po ruke.

Lepiaca páska, knižka, bodky či odličovač? Áno, aj tieto veci vám líčenie zjednodušia. Stačí len vedieť, ako ich správne používať! 🙂

Foto: Depositphotos.com l Video: YouTube