Včera večer priniesla TV Markíza na svoje obrazovky šou, akú Slovensko doposiaľ ešte nezažilo. Obrovská dávka napätia, strachu, ale aj zábavy. To všetko sa odohralo počas hodiny v novom projekte Hypnoshow. Diváci však nadšení neboli a televíziu zavalili poriadne ostrými komentármi.

V prvom vydaní Hypnoshow sa predstavili piati súťažiaci, ktorí boli profesionálnym hypnotizérom Martinom počas štyroch kôl uvedení do stavu hypnózy. Moderátor Dano Dangl zadával Dominikovi, Natálii, Denise, Radekovi a Petrovi vtipné úlohy, čo malo divákov pobaviť, avšak namiesto toho ich výkony účinkujúcich a celkovo i koncept šou poriadne nahneval.

Ľudia zavalili modrožltú televíziu poriadnou kritikou. Myslia si, že celá šou bola trápna a katastrofálna a Markízu prosia o to, aby viac program nedávali. Okrem toho boli podľa nich úlohy vopred pripravené a hrané. „Neskutočne trápne… Veď to bola fraška, nemožné herecké výkony zúčastnených… Nemalo to s hypnózou nič spoločné… Myslíte si, že už každý Slovák je mentálne retardovaný, aby vám to zožral? Bolo to skôr do plaču…,“ napísal jeden z komentujúcich na Instagram.

hypnoshow

„Bože, tohto sme sa fakt dožili!!! A naozaj sú všetci v tej Markíze nekompletni, že toto fakt pustia v domneni, že tomu ľudia uveria… naivneee a celý štáb si zaslúži vyhadzov, lebo toto je fiaasko,“ znie ďalšia z množstva negatívnych reakcií, ktoré neustále pribúdajú, pričom ukážku z nich si môžete prečítať v priloženom obrázku. Avšak treba povedať, že sa určite našli aj pobavení diváci, o čom svedčí viac ako 2 700 lajkov pri príspevku o Hypnoshow. A ako sa táto novinka páčila vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hypnoshow

Zdroj: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, markiza.sk