Veľmi výrazným účastníkom tohtotýždňovej Bez servítky je mladý Richard, ktorý viacerých televíznych divákov pobúril nielen extravagantným výzorom, ale i správaním. Kontroverzný make-up artista nahneval určitú skupinu fanúšikov kulinárskej relácie hlavne jednou z jeho hlášok. 

Počas jednej z večerí sa Rišo na kameru vyjadril o deťoch svojej súperky Fetije veľmi nepekným spôsobom – nazval ich pankhartmi. To u divákov, ktorí sú rodičmi, vyvolalo búrlivé reakcie. Na oficiálnom Facebooku JOJ-kárskej šou sa tak začali kopiť rozzúrené komentáre.

,,Kebyže to povie na moje deti, tak na tú hnusnú zmachľovanú papuľu mu nastrieľam,“ vyjadruje sa ostro neznáma. ,,Kto tu žirafu tam dostal? V hlave piliny, ani žena, ani chlap. To ťa rodičia učili, aby si ponižoval ľudí a deťom nadával do panghartov? Spamätaj sa, lebo ti ten tvoj ksciht niekto poznačí,“ nešetrí 19-ročného mladíka ďalší komentujúci.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Strašne neohľaduplné vyjadriť sa tak na detičky milej mamičky. Mal by sa verejne ospravedlniť a televízia veľa vecí vypípa a takúto urážku… Nič na ňom nebolo luxusné a vyjadrenia úbohé,“ dodala iná Slovenka. Viac reakcií na Richarda nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: TV JOJ, Facebook/Bez servítky – TV JOJ