TV JOJ si pre nás v novom roku 2019 pripravila niekoľko noviniek, ako script seriál Záchranári, v ktorom sa objavuje aj známy moderátor Martin Chynoranský, či šou o „znovuzrodení“ s názvom Reštart. Včera sme mohli na obrazovkách sledovať jej úvodnú časť, pričom premena prvej účastníčky zájazdu Radky je naozaj famózna.

Hoci sa projekt Reštart môže zdať na prvý pohľad rovnaký ako iné šou o chudnutí, nie je tomu vôbec tak. V tomto programe nad účastníkmi držia strážnu ruku štyria odborníci (špecialista na výživu a biologický vek, lekár, terapeut a tréner) – pod ich dohľadom sa ľudia snažia prejsť svojim celkovým reštartom tela i mysle.

Restart

V prvej časti Reštartu sa predstavila 31-ročná mamička Radka, v úvode bez mála vážiaca 140 kilogramov, pričom až 75 % tvoril v jej tele tuk, s čím sa doposiaľ ešte športový fyziológ Viktor Bielik nestretol. Viktor zároveň prezradil, že sa mladica, trpiaca morbídnou obezitou, nosí v tele 62-ročnej ženy. Ako Radka na kamery prezradila, za jej váhu vraj môže starká, ktorá ju vychovávala a chcela jej počas detstva dopriať všetko, po čom jej dievčatko túžilo vrátane sladkých dobrôt.

Radka sa tvrdo pustila do boja, aj keď na začiatku to s ňou vôbec nevyzeralo ružovo. Odborníkom stále v niečom oponovala a za cieľom si išla po svojom. Nakoniec však našťastie prišla na to, že tím Reštartu je v relácii preto, aby jej pomohol. Po piatich mesiacoch, kedy sama na sebe makala, tak dokázala neuveriteľný výsledok. Váha pri nej ukazovala číslo 96,4, čo znamená, že sa Radke podarilo schudnúť viac ako 40 kíl. Okrem toho sa jej tuk v tele znížil na 40 %.

Napriek tomu, že po úžasnej premene sa tridsiatnička telom ešte stále nedostala na svoj vek, zdravým životným štýlom sa jej ho podarilo omladnúť o 19 rokov. Radka, držíme ti palce, aby si nepoľavila a aby si sa dostala na svoju vysnívanú váhu 80-tich kilogramov.

Radkina premena

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: Joj.sk, Instagram/tvjoj