Meno Juan Luis Londoño Arias zrejme mnohým nič nehovorí, keď sa však povie Maluma, určite nejednej z vás zažiaria očičká. Latinskoamerický spevák si získal svojím šarmom aj tisíce Sloveniek, pričom niektoré budú teraz určite trošičku závidieť našej najznámejšej influencerke Zuzane Plačkovej. Pozrite, koho má podnikateľka najnovšie doma!

Rovnako ako Zuzana aj jej manžel René Strausz prešiel za posledné roky výraznou premenou. Zhodil nejaké to kilečko, na tvári mu pribudol hollywoodsky úsmev a pred pár dňami sa dokonca rozhodol pre nový účes.

Známy podnikateľ zvolil odvážny, avšak aktuálne veľmi trendy peroxidový odtieň vlasov. Ihneď po tom, ako sa ním René pochváli na Instagrame, fanúšikovia ho začali prirovnávať ku kolumbíjskemu lámačovi ženských sŕdc Malumovi. Komentáre si, samozrejme, všimol aj samotný vynovený fešák, ktorý na ne neváhal zareagovať.

,,Keď ti prepne z účesu a z komentov a si uveríš, jakoooo, peknu nedeľu, kamaráti. Na ramene je Zuznanka potom, keby niečo,“ Plačkovej polovička s vtipom napísala ku koláži seba s Malumom, na ktorej chlapcov spájajú nielen žiarivo biele vlasy a zuby, ale aj snedá pokožka a neprehliadnuteľné tetovanie na ramene.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rene.rendy, queen.plackova, maluma