Popularita komičky Evy Kramerovej rastie raketovou rýchlosťou. Viacero projektov sa bije o to, aby ich poctila svojim účinkovaním. Farmu dokonca Evelyn uprednostnila pred Tvoja tvár znie povedome – je za tým údajne poriadne tučný honorár!

Z nevinnej instagramovej komičky sa rýchlo stala obľúbená tvár televíznych obrazoviek. Evelyn si mnohí zamilovali aj vďaka jej účinkovaniu v tanečnej šou Let’s Dance, po ktorej nasledovali úspešné humorné projekty, ako Kredenc alebo seriál Horná dolná. Z vtipnej blondínky sa rýchlo stala hviezda, o ktorú sa relácie idú potrhať.

Evelyn sľubovala účasť i v zábavno-speváckej šou Tvoja tvár znie povedome, na ktorú sa úprimne tešila, kým jej cesty neskrížila Farma. Oba projekty by ale stíhať nedokázala, a tak musela jeden uprednostniť – nakoniec vyhrala Farma, k čomu sa komička vyjadrila nasledovne: „Napriek tomu, že som sa na šou Tvoja tvár znie povedome tešila, v hodine dvanástej prišla ponuka z Farmy. Rozhodla som sa, že nazriem do dverí, ktoré sa mi prostredníctvom tejto šou otvorili, lebo je to pre mňa ešte väčšia výzva.“ 

evelyn

Ako ju zlákali?

Ako dokázali tvorcovia Farmy stiahnuť Evelyn na svoju palubu, keď už bola prisľúbená inej relácii? Veľkú úlohu v tom vraj zohrali peniaze. „V Tvojej tvári si hviezdy prišli vždy na pekný zárobok. Museli jej ponúknuť viac, aby ju presvedčili. A vyzerá to tak, že to bolo viac ako mala Kvetka,“ povedal zdroj pre Nový Čas. Koľko však Evelyn mohli prisľúbiť?

Odhadovaný honorár

Ostrieľaná moderátorka a stálica Farmy Kvetka Horvátová si moderovaním zarobila 6000 € mesačne, čo za celú šou činí približne 24 000 €. Povráva sa ale, že Eve Kramerovej ponúkli ešte vyššiu čiastku (odhaduje sa to na + 1000 €), aby dala Farme prednosť.

Aj napriek tomu, že Evelyn sa v Tvoja tvár znie povedome neukáže ako súťažiaca, na nejakej spolupráci sa predsa len dohodli. „Vzhľadom na to, že Evelyn prijala ponuku účinkovať v reality show Farma, z časových dôvodov by nebolo možné zúčastniť sa v tom istom čase aj programu Tvoja tvár znie povedome. Keďže Evelyn má Tvoju tvár veľmi rada, dohodli sme sa na jej hosťovaní v programe,“ informuje markizácky šéf PR a marketingu Michal Borec. Táto spolupráca by Evelyn finančne prilepšila ešte viac. Páni, tá sa toho roku poriadne nabalí!

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, archív