Slovákom sa naskytol šokujúci pohľad na reklamný billboard prezentujúci spoločnosť s luxusnými šperkami a hodinkami. Stala sa chyba v tlači alebo ide o nemiestny žart cielený na očiernenie tejto známej značky? Ani jedno, ani druhé. Ide totiž o veľmi podarený marketingový ťah.

Obyvatelia Pezinku sa môžu pýšiť novým slovenským klenotom. A to doslova. Stal sa ním reklamný pútač, ktorého hlavná myšlienka sa nesie v znení: „Aspoň raz nebuď ko*ot a konečne jej to kúp.“ Hovoríte si: Nevhodné? Vulgárne či detinské? Pokiaľ však máte marketing a jeho fungovanie v malíčku, napadlo vám zrejme jediné: GENIÁLNE!

K celej situácii sa vyjadrila aj samotná spoločnosť Klenoty Autum, ktorej cieľom bolo predovšetkým zaujať potencionálneho zákazníka. „Zvolili sme formu, ktorá pracuje s nadsázkou a je, samozrejme, komunikačnou karikatúrou,“ obhájila svoj zámer pre Hitky.sk.

Kampaň s názvom „Pokrytec“ mala aj za cieľ upozorniť na prehnanú politickú korektnosť a pretvárku v spoločnosti, ktorá odmieta priznať, že „muži kupujú šperk najmä vtedy, keď majú niečo za ušami,“ uvádzajú vo vyjadrení, ktorého celé znenie si môžete prečítať >>>TU<<<.

Tento billboard pobúril celé Slovensko

Zdroj: Hitky.sk