Pozícia najobľúbenejšej redaktorky Slovenska Kristíny Kövešovej , ktorá sa právom hrdí soškami OTO (Osobnosť televíznej obrazovky) a Slovenka roka, je v ohrození. Do TV Markíza totiž nastúpila nová tvár! Pozrite sa, ako by chcela táto dáma Kristínu potmehúcky nahradiť.

Kristína Kövešová je známa tým, že sa nebojí popasovať s tými najkontroverznejšími témami, ktoré lomcujú našou spoločnosťou. Aktuálne sa zaoberá pedofilmi, pričom sa jej podarilo stretnúť už s dvomi mužmi na internete číhajúcimi na mladé dievčatá. Viac — TU—

Zvládol to na výbornú

Ako sa ale zdá, niekto by Kristínu z jej postu rád vyšachoval. Našťastie sa však nemusíme báť, ide totiž len o Maju – novú markizácku upratovačku. Ak by ste náhodou nevedeli, kto je Maja, tak vás upokojíme, že je to postava nového internetového seriálu Maja, postrach Markízy. Hlavnú postavu v ňom stvárňuje Instagramom milovaný Fero Joke, ktorý je vďaka svojim vtipným fiktívnym postavám čím ďalej populárnejší.

V najnovšom štvrtom dieli sa komik z Dolného Kubína prevtelil práve do Kristíny Kövešovej – keď ho uvidíte, nebudete sa vedieť prestať smiať. Fero zvládol úlohu na výbornú, pričom redaktorku určite nejako nepotupil, práve naopak – v jeho scénka si totiž zahrala aj samotná Kristína!

Ukážka 4. dielu seriálu Maja, postrach Markízy

 

Celý štvrtý diel seriálu Maja, postrach Markízy si môžete pozrieť — TU —

 

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instgaram