Americký server TC CANDLER každoročne zostavuje rebríček 100 najkrajších žien na svete, pričom pri hodnotení zohráva úlohu iba tvár. Najnovšie sa na jeho čelo postavila mladučká izraelská modelka a vojačka Yael Shelbia.

TC CANDLER si možno viacerí Slováci spájajú s jednou z našich najočarujúcejších herečiek Gabikou Marcinkovou. Práve ona sa totiž ako jediná Slovenka umiestnila v prestížnom zozname najkrajších tvári sveta, čo sa udialo v roku 2012. V tom čase bolo 24-ročnej vychádzajúcej umelkyni pridelená 85. pozícia, kedy dokonca predbehla i svetovú hviezdu Scarlett Johansson, uzatvárajúcu 100-miestny rebríček.

Spomínaný rebríček sa v médiách skloňuje aj v tieto dni, nakoľko TC CANDLER zverejnil nové poradie najkrajších tvári sveta platné pre rok 2020. V ňom sa vyskytli známe i menej známe mená – prvé tri priečky však obsadili dámy, ktoré vám s najväčšou pravdepodobnosťou nič nepovedia.

Bronzová skončila austrálska modelka Meika Woollard, strieborná thajská raperka a speváčka Lisa (Lalisa Manoba) a kráľovskú korunku obdržala 19-ročná izraelská modelka Yael Shelbii, v súčasnosti vykonávajúca povinnú vojenskú službu v izraelských vzdušných silách. Nádherná slečna si oproti minulému roku polepšila o jedno miesto. Celý zoznam si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Meika Woollard

Lisa (Lalisa Manoba)

Yael Shelbii

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

100 najkrajších tvárí sveta 2020

 Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/yaelshelbia, lalalisa_officials