Rebeka Hlavatá patrí medzi účastníkov reality šou Farma, kde si prešla náročnými podmienkami. Život v rukách réžie sa podpísal na jej duševnom zdraví, o čom sa rozhodla verejne prehovoriť.  

Byť každý deň pod dohľadom kamier a tisícov divákov za obrazovkami nie je jednoduché. V spojení s nedostatkom jedla, náročnými podmienkami na život a úplne novým kolektívom ľudí sa jedná o obrovskú psychickú záťaž, s čím však súťažiaci musia rátať ešte pred nástupom na statok.

Inak to nebolo ani v prípade Rebeky. Tá po dvoch rokoch od ukončenia šou prehovorila o jej zlomovom momente. Na Farme si totiž našla priateľa Henricha, s ktorým si vymieňali bozky a intímne dotyky na miestach, kde by kamery nemali mať dohľad. Lenže mali – boli ukryté za zrkadlom v kúpeľni, o čom dvojica, samozrejme, nevedela.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Dala mi veľa paranojí do života. Ako napríklad vždy, keď vidím zrkadlo. Nerobím pred ním somariny, lebo mám stavy, že je za ním kamera,“ uviedla otvorene na margo natáčania bez jej priameho vedomia Rebi. Napriek tomu dodala, že by sa do šou okamžite vrátila, pretože sa jednalo o jedinečný reset hlavy, k akému sa počas bežného života človek dostane len ojedinele.

Zdroj: Topky.sk l Foto: Instagram/RebiHlavata