Pred pár dňami obletelo celú krajinu odvážne video Gabriely Drobovej, ktorá sa rozhodla kandidovať za prezidentku Slovenskej republiky. Reakcie nášho obyvateľstva sú veru rozporuplné, avšak niektoré aj veľmi vtipné. Po paródii Fera Jokea prichádza na rad Zuzana Plačková!

Kto by to bol povedal, že raz milovníčka módy a luxusu bude chcieť zabrdnúť i do politky. Kandidatúru Gabriely Drobovej, riaditeľky Fashion TV, ktorá má za sebou 15-ročnú kariéru v TV Markíza, tak zrejme nikto nečakal. O to rýchlejšie sa jej video vizitka dostala k širokej verejnosti.

Zuzana zabila

Ako sa zdá, videjko neuniklo ani instagramovej hviezde Zuzane Plačkovej, ktorá z času na čas zareaguje i na témy otriasajúce našou spoločnosťou. S humorom jej vlastným tak očividne okomentovala aj krok možno budúcej prezidentky SR. A hoci konkrétne meno nespomenula, každý sa hneď dovtípil, koľká bije.

„Idem kandidovať za pápeža (ženu). Tak do 80-tky ma zasvätia, či,“ napísala Zuzana. „V tomto svete je všetko možné, či ne, či jako,“ dodala k svojmu návrhu stať sa svätou matkou. Predstava prostorekej brunetky v bielom rúchu s čiapočkou na hlave, ako sedí v papamobile, je veru naozaj komická. 😀

Zdroj/Foto: Instagram