Vzťahy medzi osobnosťami slovenského šoubiznisu bývajú častokrát komplikovanejšie, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Inak to nie je ani medzi úspešnou playmate Zuzanou Plačkovou a ex-farmárkou Luciou Mokráňovou!

Rozpad skalného priateľstva medzi Plačkovou a Mokráňovou vyvolal minulý rok doslova ošiaľ. To, že sa známe krásky prestali stretávať, zaznamenalo množstvo ich fanúšikov, pričom túto informáciu neskôr potvrdila aj samotná Lucia. „Každá ideme už len svojou cestičkou. Každá sme iná, každá sa venujeme niečomu inému,priznala farmárka v auguste minulého roka.

Ako sa však zdá, v najťažšom období hviezdy reality šou sa vyostril aj tento „spor“ z minulosti. Mokráňová totiž aktuálne prechádza rozchodom s dlhoročným priateľom, čo pre ňu znamenalo aj stratu stálej strechy nad hlavou. Okrem toho pochovala svojho starého otca z otcovej strany. Priznávam, som na pokraji síl. Nezvládam to, smútila približne pred mesiacom na sociálnych sieťach.

Po tomto ťažkom období však zrejme vyšlo konečne slnko aj nad hlavou blonďavej fitness trénerky. Po dlhom čase sa totiž opäť objavila po boku jej bývalej spriaznenej duše Zuzany Plačkovej, a to napriek tomu, že ich kamarátstvu už nedávala priveľké nádeje. Dievčatá sa spolu zišli v susednom Česku, konkrétne v Prahe, kde to poriadne roztočili.

Táto nečakaná dohra za náročným obdobím nenechala chladnou ani samotnú Zuzanu, ktorá sa na adresu svojej dlhoročnej priateľky rozhodla pred tisíckami fanúšikov priznať pár úprimných slov. „Občas človek zistí, kto kam patrí a nahradí ľudí ľuďmi, na ktorých nemali čas a ten čas si zaslúžia jak ktokoľvek v ich doterajšom živote,“ rozcítila sa po bujarej zábave v bare s Luciou.

Neber kamarátstvo ako samozrejmosť,“ dodala Plačková, pričom si zábery z ich divokej babskej jazdy môžete pozrieť na videu nižšie. Zdá sa však, že medzi celebritnými kráskami je opäť všetko tak ako v minuloti – snáď im to tentokrát vydrží už navždy!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: YouTube, Instagram/Zuzana Plačková, Lucia Mokráňová