Slovenskí raperi by sa mali mať na pozore. Do kapusty sa im totiž zamiešal jeden z najobľúbenejších Slovákov, ktorého na sociálnych sieťach sleduje viac fanúšikov než samotného Rytmusa. A to je už čo povedať! Reč je o YouTuberovi Gogovi a jeho novinke Ako na nový rok.

874 tisíc followerov! Presne toľko ľudí sleduje na Instagrame najpopulárnejšieho slovenského YouTubera Goga, ktorý si v 22 rokoch žije život bohéma. Mladík sa rozhodol, že si pre fanúšikov pripraví novoročné prekvapenie v podobe hudobného videoklipu.

Doposiaľ Gogo pre svojich priaznivcov natáčal na sklonku roka Silvestrovské špeciály, avšak tentokrát sa rozhodol pre zmenu vo forme videoklipu. Z YouTubera sa tak stal na malú chvíľu raper, ktorý v takmer troch minútach vtipne zmapoval tradičné novoročné predsavzatia, pričom ako sami vieme, 99 % z nich ostane nedodržaných. Okrem toho sa pozrel aj na to, čo sa počas uplynulého roka odohralo na YouTube scéne. „Užívajte sledovanie a šťastný nový rok prajem,“ pripísal Bratislavčan k videu.

Gogov počin Ako na nový rok je zatiaľ na treťom mieste v YouTube trendoch, čím miláčik mladých nechal za sebou rapové esá, ako Majka Spirita či P.A.T.a, ktorí vydali videoklipy v rovnaké dni ako on. Aktuálni králi Kali a Dara by sa tak mali obávať, či ich YouTuber v najbližšom čase nehodí z trónu. Ako sa vám pozdáva Gogova novinka? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/gogomantv