Škandalózny nemecký raper Felix Krull má síce vo zvyku verejnosť udivovať rebelantským správaním, siahajúcim ďaleko za hranice slušnosti, avšak jeho aktuálne vyčíňanie by bolo v mnohých krajinách okamžite klasifikované ako trestný čin. V období zúriacej epidémie koronavírusu, kedy sa ľudia pred nevyspytateľným ochorením Covid-19 doslova trasú od strachu, sa uchýlil k odsúdenia hodnému konaniu.

Internetom začala kolovať otrasná nahrávka, rozmáhajúca sa ako nová „korona výzva“. Kontroverzný mladý spevák s modrými vlasmi nabáda fanúšikov k tomu, aby sa na verejnosti prejavili ako úplne bezcitné zvery.

felix krull

Kým drvivá väčšina obyvateľov zeme takmer denne dezinfikuje domácnosti s cieľom zamedziť šíreniu nebezpečnej infekcie, poniektorí jedinci sa uchyľujú k hnusným praktikám. O to viac smutné je, keď sa na nechutný počin odhodlá mediálne známy spevák, akého množstvo mladých ľudí úprimne obdivuje.

Felix vo videu oblizuje predmety na najfrekventovanejších verejných miestach, ako sú napríklad bankomaty, eskalátory v staniciach metra, prípadne automaty na lístky. Podobných kúskov sa už dopustilo viacero teenagerov, pričom niektorí z nich za nehanebné spôsoby skončili za mrežami! Je veľmi ťažké pochopiť, čo vedie niektorých jedincov k tomu, aby v čase smrtiacej epidémie vedome a dobrovoľne ohrozovali životy nevinných spoluobčanov, no žiaľ, aj také osoby sa medzi nami voľne pohybujú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/Felixkrull1731_ | Foto: Instagram/Instagram/Felixkrull1731_, Pexels.com, streamable.com