Nie každý je zástancom toho, aby sa v „dušičkový čas“, kedy si spomíname na nebohých blízkych, šantilo v maskách. Ani obľúbený raper Kali nie je veľkým vyznávačom Halloweenu, no čo by človek nespravil kvôli milovanému dieťaťu?

Kali sa nedávno fanúšikom pochválil, že svoju manželku Alicu vymenil na materskej dovolenke. A tak s dvojročnou dcérkou Nelkou trávi množstvo času, kedy sa podarená dvojka určite nikdy nenudí.

Kali

Raperovi sledovatelia mohli na jeho Instagrame postrehnúť, že sa rodinka vo veľkom pripravuje aj na Halloween. Známy otecko im napokon ukázal, aké masky v jeho domácnosti vznikli. Kým Alicka na seba nahodila kostým kostry, ktorý doladila modrou parochňou, Kali sa zmenil na hororovú bábiku Annabelle. Avšak v jeho podaní pôsobila hrdinka z trileru skutočne roztomilo. 

,,Akože nejdem si tento americký sviatok, ale keď už máme tu malú… a hovorím si, že to sem dám, nech sa pobavíte,“ napísal hudobník ku fotografiám, na ktorých sa zasmialo viac ako 30-tisíc ľudí vrátane influencerky Zuzany Plačkovej, speváčok Twiins či herečky Karin Haydu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic