Obľúbený herec a vyštudovaný operný spevák Sväťo Malachovský (44) tvorí už takmer jeden rok pár s herečkou Radošinského naivného divadla, Petrou Molnárovou (30). Aj keď dvojica neposkytuje takmer žiadne vyjadrenia ohľadom svojho súkromia, mladá partnerka obľúbeného komika urobila tentokrát výnimku.

V lete minulého roka sa na verejnosť prevalili informácie o nevere jedného z najpopulárnejších slovenských komikov, ktorý podľahol čaru mladej herečky Petry Molnárovej. Aj keď bol herec Sväťo Malachovský ženatý s hudobníčkou Ľubicou Čekovskou, sila lásky ku krásnej kolegyni ho odlúčila od rodiny a momentálne s ňou už čaká aj dieťa. Napriek skutočnosti, že pár svoju lásku istý čas utajoval, pre hercovu bývalú manželku bude vyjadrenie mladej partnerky komika zaiste bolestivé. Ako sa totiž zdá, partneri splodenie dieťaťa plánovali už dlhší čas. „Takisto sme to plánovali, no nám sa to podarilo o niečo skôr ako sestre,“ uviedla Molnárová v rozhovore pre týždenník Šarm.

Aby toho nebolo málo, rozhovorila sa aj o prípadnej svadbe, ktorú však kvôli tehotenstvu odložili: „My sme sa nad tým už zamysleli, no deň svadby vyšiel na deň pôrodu nášho syna. Takže svadba sa odkladá na štíhle obdobie. Chcem si to užiť, byť pekná, veď to bude náš deň! O syna sa mi vtedy postará druhá dojčiaca matka… Teda moja sestra!“ dodala prekvapivo Petra.

Zdroj: Šarm | Foto: Facebook