Z plného zdravia sa, bohužiaľ, netešil dlho. Začiatkom marca sa zdalo, že herec Marcel Nemec úspešne zdolal boj nad rakovinou. Tá však ešte, bohužiaľ, nepovedala posledné slovo.

Po 14-tich mesiacoch boja, na začiatku ktorého lekári tvrdili, že mu ostáva 12 až 36 mesiacov, sa Marcel Nemec dočkal vytúženej správy. Sila jeho ochorenia sa zmenila z čísla 10 na číslo 0.

,,Stal sa zázrak,“ radoval sa 5. marca slovenský herec, ktorý všetkým priaznivcom poďakoval za prejavenú podporu a energiu. Rakovina je nevyspytateľná, čo si veľmi dobre uvedomoval aj Marcel. ,,Nateraz moja rakovinka krásne sladko spinká! Tak ju nebudem rušiť,“ napísal v čase svojho víťazstva. Bohužiaľ, zákernému ochoreniu spánok dlho nevydržal.

,,Kvap, kvap, kvap… (aké smiešne slovo) a šťavičky sú tam, kde majú byť a robia, čo treba, teda liečia. Objavil sa nový votrelček na pečienke. Potvoriak jeden. Koncom júna idem na ďalšiu operáciu, tak sa má na čo tešiť. Pekne ho vyrežeme, votrelčoka. Buehehe…,“ zdôveril sa so smutnou správou statočný umelec, ktorý rozhodne nevešia hlavu. Práve naopak, ani teraz mu nechýba pozitívne nastavenie. Už o pár dní sa dokonca chystá na veľkú oslavu 51. narodenín, na ktorej pokrstí CD Best Of Kopytovci. Ako prezradil, 8. júna sa jeho sen stane skutočnosťou.

,,Mám tak rád tieto chvíle, keď si uvedomím, že mám kvalitu svojho života vo svojich rukách a že sny sa plnia,“ napísal inšpiratívny Marcel, ktorému ani v ťažkých chvíľach nechýba na tvári jeho povestný úsmev. Prajeme veľa zdravia a síl!

Zdroj/Foto: Facebook/Marcel Nemec