Časy historicky prvej slovenskej SuperStar sú dávno za nami. Kým niektorým sa darí žať popularitu aj 14 rokov po súťaži, iní zapadli prachom. Tomáš Bazdeda patrí k tej šťastnejšej skupine, ku ktorej sa po dlhej odmlke pomaličkými krokmi pridáva aj Martina Schindlerová. Z nej je dnes veru poriadna kosť!

S prvou sériou Slovensko hľadá SuperStar sa nám už navždy budú spájať aj dve mená. Hoci v rukách ani jedného z nich výhra neskončila, obaja boli tak výrazní, že by bol hriech si ich nepamätať. Reč je o Tomášovi Bezdedovi a Martine Schindlerovej, ktorí sa po dlhých rokoch opäť stretli pri spoločnej pesničke.

Príťažlivá ako nikdy predtým

Už počas Superstar mala táto dvojica možnosť zaspievať si duet Stumblin‘ In od Suzi Quatro a Chrisa Normana, pričom najnovšie sa ich hlasy stretli vďaka relácii Zlaté časy. Pri tejto príležitosti sa obaja speváci na svojich instagramových účtoch pochválili spoločnými fotografiami z príprav. Okrem toho, že Martinka hashtagom naznačila, o akú skladbu zrejme pôjde – #somethingstupid, na fotkách s Tomášom vyzerá nenormálne božsky a hlavne na snímke, kde ukázala brutálne nohy, ktoré by jej mohli závidieť i modelky.

A hoci kráska svojím vzhľadom vynikala už počas speváckej súťaže, i tak môžeme povedať, že zreje do krásy. 30-ročná mamička dvoch detí dnes vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým a my veríme, že spolupráca s kolegom zo SuperStar odštartuje jej úspešný comeback na hudobnú scénu. Mimochodom, Martine a Tošovi by to poriadne seklo!

Zdroj/Foto: Instagram/schindlerovamartina_official, tomas_bezdeda