Hollywoodske hviezdy Jennifer Anniston a Brad Pitt kedysi rozhodne patrili medzi najkrajšie páriky v rámci svetového šoubiznisu. Po piatich rokoch manželstva však nastal nečakaný zlom a idol žien krásku opustil kvôli Angeline Jolie. Dnes je ale všetko úplne inak a prominentná dvojica začala čoraz viac prekvapovať.

V médiách sa častokrát klebetilo o tom, že hviezda seriálu Priatelia sa s rozvodom nikdy celkom nevyrovnala. S hereckou kolegyňou Angelinou Jolie vraj úplne prerušila všetky kontakty a Pittovi tiež nikdy nedokázala neveru úplne odpustiť.

Jennifer Anniston

Slávnemu americkému fešákovi ale nevydržal ani vzťah s Angelinou. Kráska s plnými perami ho údajne vykopla z domu kvôli problémom s alkoholom a zlému prístupu k výchove detí. Po tomto incidente však malo dôjsť k nečakanému zblíženiu bývalých manželov, o ktoré sa vo veľkom zaujímali médiá z celého sveta. Obzvlášť po tom, ako Jennifer opustila svojho partnera, sa začalo pošepkávať o druhej šanci pre sklamaného lámača ženských sŕdc.

Podľa najnovších informácií zahraničných médií si rozhnevaná dvojica opäť našla k sebe cestu. Jennifer Anniston a Brad Pitt mali spolu stráviť posledné Vianoce, pričom údajne všetkých poriadne prekvapili správou o radostnom očakávaní spoločného potomka. Ako uviedol časopis In Touch, hollywoodska kráska sa vraj napriek vysokému veku konečne dočká vytúženého bábätka. Táto správa má pochádzať od blízkeho zdroja hereckej dvojice a stihla obletieť už viacero zahraničných portálov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jennifer Anniston Brad Pitt

Zdroj: In Touch | Foto: Twitter, Instagram/Jenniferanniston_official