Babyboom v slovenskom šoubiznise naďalej pretrváva. Po herečke z Oteckov Márií Bartaloš či rodine Kid Kovácsovcov sa o radostnú novinku postarala i známa tvár z modro-žltej televízie, čím vyvolala poriadny rozruch. Wau, veď sme si na nej doteraz nič nevšimli!

Do skupinky „prominentných tehuliek“ najnovšie pribudne ďalšia tvár z markizáckej rodiny. Lenka Debnárová, moderátorka počasia v obľúbenej rannej relácii Teleráno, je totiž opäť v radostnom očakávaní, a tak k malej Olívii pribudne čoskoro nový súrodenec.

Veľmi sa tešíme na jeho príchod, no hlavne sa modlíme, aby všetko dobre dopadlo a boli sme všetci zdraví,“ Lenka potvrdila pre Markízu, pričom dodala, že príchod ďalšieho člena rodiny bol očakávaný a spolu s manželom Františkom doslova po ďalšom bábätku túžili.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hviezda z Telerána sa momentálne nachádza v piatom mesiaci tehotenstva, pričom musíme uznať, že sa jej to pred televíznymi kamerami podarilo tajiť skutočne dlhú dobu. Šťastným rodičom popri gralutáciám prajeme veľa lásky, šťastia a najmä zdravia!

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Pixabay.com, Instagram/Lenka Debnárová