Vyzerá to tak, že známy seriálový otecko má dôvod na radosť! Do médií sa totiž dostala informácia o údajnom tehotenstve manželky obľúbeného slovenského herca Braňa Deáka.

Jeden z najkrajších mužov slovenského šoubiznisu by sa podľa informácií Nového Času mal stať už o pár mesiacov oteckom. Skúsenosti by veru už mal, keďže je jedným z hlavných protagonistov markizáckeho seriálu Oteckovia, kde hrá postavu právnika Alexa.

Brano deak

Braňo Deák je ale na súkromie skúpy, preto rovnako ako v prípade svojej tajnej svadby s manželkou Ladislavou, nerozpráva ani o radostnej novinke, ktorá mala do jeho života zasiahnuť. Ohľadom tehotenstva svojej milovanej sa tak vyjadrovať nechcel, avšak zdroj blízky dvojici Novému Času prezradil viac.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Je tehotná. Braňo dokonca odmietol nejaké pracovné ponuky, pretože jej chce byť nablízku a starať sa o ňu. Majú krásny vzťah a užívajú si jeden druhého. Veľmi sa z toho tešia, veď to bude ich prvé dieťatko,“ uviedol anonym. Ak je teda táto správa pravdivá, manželom Deákovcom srdečne blahoželáme! :)

Brano deak

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/brano.deak, oteckovia