Známe tváre Markízy, Zlatica Puškárová a Patrik Švajda, sú hrdými rodičmi. Ich detičky im robia radosť denne, zo 7-ročného Lea je už veľký druhák a čo viac, rastie z neho hokejová hviezda! 

Moderátorka TV Markíza Zlatica Puškárová sa momentálne venuje materským povinnostiam “na plný plyn”. V máji im do rodiny pribudla nová láska, Adamko, prvorodený Leo v septembri nastúpil do druhého ročníka. Prominentní rodičia sú na svoje ratolesti skutočne hrdí, čo dala Zlatica najavo aj na svojom instagramovom profile. Z Lea rastie zanietený športovec a my mu zo srdca prajeme mnoho úspechov na ľade!

Hrdá mamička sa podelila o svoje pocity

“Takí sme pyšníííí na synáčika. Naši neskutočne šikovní 7-roční chlapci zo Slovakia talents, vyhrali v Česku celý turnaj spomedzi 12 tímov. Leo z finálového zápasu priniesol domov aj túto krásnu cenu “hviezda zápasu”. Boli famózni, malí veselí bojovníci so skvelým trénerom  a najlepšou partiou rodičov…./oteckovia sa naozaj našli/ Je až neuveriteľné, čo všetko už takéto malé deti dokážu, akí sú samostatní a perfektní parťáci. A čo je najviac všetkým ide super aj škola!”

Hrdá mama Zlatica Puškárová.

Hrdá mama Zlatica Puškárová.

Hrdá mama Zlatica Puškárová.

Zdroj/Foto: Instagram