Spevácka legenda Marika Gombitová prekvapila a zároveň potešila všetkých fanúšikov, keď minulý rok avizovala veľký návrat na pódiá. Niekdajšia kráľovná slovenského popu tak po neuveriteľných 20-tich rokoch ohlásila comeback. Marika plánuje vo vystúpeniach pokračovať aj naďalej a pred pár dňami si dokonca prevzala významné ocenenie. 

Speváčka so zlatom v hrdle a charizmatickým prejavom musela náhle prerušiť výborne rozbehnutú kariéru kvôli smutnej nehode. Krátko nato sa utiahla do úzadia a dlhý čas sa na verejnosti objavovala len sporadicky. Odvtedy už prešlo 20 rokov a Gombitová sa znovu rozhodla ukázať svetu svoj talent. Mohli sme ju vidieť napríklad na minuloročnom Vianočnom koncerte, v rôznych televíznych programoch alebo na veľkolepom januárovom koncerte Karla Gotta. Obidve osobnosti si zaspievali spoločný duet „Neznámy pár“, ktorý si od dojatých divákov vyslúžil obrovské ovácie.

marika gombitova televizia

Všade, kde sa milovaná hviezda objaví, strhne okamžite na seba najviac pozornosti. Ľudia ju stále milujú a po každom vystúpení ju zahrnú komplimentmi, nekonečným potleskom či standing ovations. Gombitová sa dokonca pred pár dňami dočkala aj najvyššieho uznania – prevzala si Veľkú cenu SOZA a stala sa tak prvou ženou, ktorej sa tejto pocty dostalo. Speváčke blahoželáme k obrovskému úspechu!

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram