Radovan Dulin je minuloročným účastníkom Farmy, ktorý sa dostal do povedomia divákov aj vďaka početným konfliktom s ostatnými súťažiacimi. Známy východniar prijal pozvanie do šou Martina Šmahela Farma Extra, kde na margo aktuálnych uchádzačov o víťaza reality šou ostrými slovami rozhodne nešetril. 

Prvou obeťou posledného dielu Farmy Extra, ktorej sa dostalo tvrdých slov Radovana Dulina, bola Bratislavčanka Nikol Fridrichová – tej nerobí problém nedostatok jedla. ,,Keď sa pozerám na ňu, tak je dôležité fajčiť a nie raňajkovať,“ parafrázoval farmárku moderátor Martin Šmahel. ,,Ale preto aj tak vyzerá. No vieš, keď neješ a zožereš večer všetko, tak vyzeráš tak, jak vyzerá tá Fridrichová. Tá s tými dredmi,“ zaútočil slovne Popradčan.

Ďalším pánom na holenie sa stal slovenský Aquaman, na statku prezývaný aj Poloboh, ktorý sa pokúsil chýbajúci oheň zapáliť pomocou akumulátorovej vŕtačky. ,,Vŕtačkou urobiť oheň, to som ešte nevidel. Ako viem, že keby som vŕtal celý deň, tak mi dojdú baterky, ale oheň nezapálim,“ skonštatoval ex farmár s výsmechom Henrika Szaba. ,,On je zvyknutý asi nerobiť. Vieš, chodíš cvičiť, nič ťa nenapĺňa v živote iba cvičenie a jedlo a zrazu máš robiť. On išiel na Farmu len sa zviditeľniť,“ neskôr dodal na margo striptéra. Rado taktiež vyjadril svoje obavy z toho, že známa krava Malina nebude mať kvôli nemu čo jesť, keď skonzumuje všetku trávu na statku.

Diváci štvrtkového dielu markizáckej reality šou si mohli všimnúť, že Michal, ktorý si vyslúžil aj prezývku Tarzan, mal hlavu smútku. Rado prišiel s teóriou, prečo tomu tak bolo. ,,Lebo nemá deodorant. Už smrdí sám sebe,“ narážal na konflikt hneď z úvodného predstavovania farmárov. ,,More, čuc ma!“ vyjadril možné myšlienky dlhovlasého dedinčana košickým dialektom.

Farma Extra disponuje aj materiálom pre fanúšikov, ktorým nestačí dávka vysielaná na obrazovkách. Martin Šmahel tak svojmu hosťovi ukázal myšlienkové pochody Košičana Matúša – toho trápi jeho víkendový rituál, počas troch dní si má užívať len žúrky. ,,Jemu tam chýba kalendár. Piatok, sobota, nedeľa – pijem, potom štyri dni nie,“ Rado si na Matúšovi doslova zgustol. Okrem toho, že jeho extravagantný účes nazval košickou fontánou, bavil sa i nad možnosťou, že tento farmár trpí alkoholizmom. ,,Chcem, aby sa z duelu vrátil. Šak takého debila potrebuješ tam, alebo mu pomôže podľa mňa ten Fuzo, šak on robil na prednej hore.“

Dulin taktiež prišiel s teóriou, prečo Erik trval na zatvorených dverách počas toho, čo dedinčania varili. ,,Podľa mňa nemá doma dvere, tak si vyskúšal ich zatvárať. Čo ja viem? Možno má fotobunku, keď je v meste. Podľa mňa sa mu nepáči tá Eva a nechce sa na ňu pozerať, tak zatváral dvere. Tú Evu podľa mňa museli dlho hľadať,“ zotrel dve muchy jednou ranou východniar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: videoarchiv.markiza.sk | Foto: Instagram/farma.markiza