Jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu opäť šokuje. Adela Vinczeová a Viktor Vincze žijú v harmónii, ktorú by im mohlo nejedno manželstvo závidieť. Napriek tomu je tu jeden otáznik, ktorý už dlhšiu dobu visí nad ich vzťahom: Kedy budú deti?

Na túto otázku sa nedávno vyjadril aj samotný Viktor, ktorý sa netajil túžbou po spoločnom potomkovi. „Vízia rodičovstva je. Je dlho, ale…,“ ťažko hľadal slová, no nakoniec priznal, že napriek veľkej snahe sa im stále nedarí. Spolu s Adelou sa však rozhodli neupínať na myšlienku rodičovstva, aby do tejto „mentálnej pasce“ nakoniec nespadli.

Radikálna premena

Neprešla dlhá doba a moderátor televíznych novín prekvapil premenou, na akú u neho nie sme zvyknutí. Rozhodol sa zmeniť stravovacie návyky, vylúčiť nezdravé jedlá, skončiť s alkoholom a začal pravidelne cvičiť. Dokonca si s pani Vinczeovou našli spoločného osobného trénera. Tento radikálny krok sa podpísal na jeho postave – stratili sa „faldíky“ spod bruška a svaly vyzerajú omnoho pevnejšie.

Prečo tá zmena?

Okrem toho, že aj ženáč, ako je Viktor, chce vyzerať stále dobre a zdravo, nasúka sa tu i jeden skrytý dôvod. Žeby sa dvojica rozhodla pre zdravý životný štýl v snahe splodiť svoje prvé spoločné dieťa? To je zatiaľ otázne, my však veríme, že sa im to aj vďaka ukončeniu zlozvykov konečne čoskoro podarí.

Foto: Twitter, Instagram