Obľúbená speváčka z Považskej Bystrice sa v júni minulého roku postarala o veľké prekvapenie, keď fanúšikom oznámila, že jej dievčenské priezvisko Martausová je už minulosťou. Sima sa zároveň nové priezvisko Magušinová rozhodla používať nielen v súkromí.

Žiadne škandály či len občasné výstrelky, aby sa na ňu nezabudlo. Speváčke Simone Magušinovej stačia k popularite iba jej krásne skladby, ktoré človeka vždy dokážu pohladiť na duši. O Siminom živote preto fanúškovia vedia naozaj málo – doposiaľ talentovaná kráska, ktorá sa v novembri ukázala s tehotenským bruškom, nevyzradila ani to, či sa stala mamou.

sima martausova

Čo je ale isté, priezviska Martausová, pod ktorým Simu pozná celá verejnosť, sa hudobníčka definitívne vzdala. Dokonca ju už takto nenájdete ani na sociálnych sieťach. A kým na Facebooku stačilo v profle spraviť pár úprav, Instagram bol k brunetke krutejší a meno jej zmeniť nedovolil. Populárna pesničkárka si tak celý účet, ktorý budovala niekoľko rokov, vymazala.

,,Vitajte na mojom novom profile s novým priezviskom:-) Staré používateľské meno sa kvôli verifikácii nedalo prepísať, tak som účet zrušila:-D,“ stojí v popise nového užívateľa Instagramu, kde speváčku nájdete ako simamagusinova.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/fanklub_simamagusinova, simamagusinova