Mária Čírová patrí k najlepším slovenským speváčkam a na svojom konte už má množstvo populárnych hitov. Okrem zlata v hrdle jej však nemožno poprieť ani osobitý štýl a krásny vzhľad, pričom častokrát dokáže prekvapiť spôsobom, aký by čakal len málokto.

Mladá skladateľka má rozbehnutú veľmi úspešnú kariéru, no v súkromí je to hlavne dvojnásobná mamina syna Huga a dcérky Zoe. Na verejnosti vždy pôsobí ako krehká dáma, ktorej nevinný úsmev by dokázal roztopiť aj ľady. Avšak Čírová už neraz dokázala, že je majsterkou premien.

maria cirova

Pred nejakým časom nám plavovláska predvádzala dychvyrážajúce výkony v druhej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie podvedome, kedy sa dokonca stala absolútnou víťazkou celej súťaže. Už tam dokazovala, že sa v nej skrýva omnoho viac, než by mnohí čakali. Speváčka ale očividne ešte nevyčerpala všetky zásoby a v repertoári má pripravené oveľa viac! Nedávno tak všetkých šokovala, keď sa z nej prostredníctvom obyčajnej zmeny farby očí stala celkom iná žena.

maria cirova

Najnovšie Mária zverejnila ďalšiu snímku, kde by ste ju tiež možno ani nespoznali. Z nežnej krásky sa totiž vykľula poriadne zvodná kočka – odetá do obtiahnutých kožených nohavíc a neprehliadnuteľnej bundy v kombinácii s extravagantnými topánkami na opätkoch by mohla pokojne konkurovať svetovým módnym divám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

maria cirova

To však ešte stále nie je všetko! Zdá sa, že talentovaná umelkyňa je skutočne akýsi chameleón v ľudskej koži. Pri prehliadaní jej instagramového profilu totiž môžete naraziť aj na ďalšie skvosty.

Cit pre radikálne premeny má zrejme nielen Mária, ale aj celá jej rodinka. Pri príležitosti nedávneho Halloweenu sa všetci štyria prezliekli do veľmi originálnych kostýmov z animovanej rozprávky Coco, čím milo prekvapili tisíce fanúšikov. Ako speváčka sama priznala, tieto masky maľovala svojim blízkym na tvár vlastnými rukami, pričom jej to vraj trvalo až tri hodiny.

maria cirova

Zdroj: Instagram/MariaCirova | Foto: Instagram/MariaCirova