Z najhoršieho už bola vonku, dúfajúc, že si jej expriateľ Tomáš Drahoš uvedomuje vážnosť situácie a je na ceste za premenou v lepšieho človeka. Posledný májový deň však Ráchel Karnižovú opäť zaliali slzy a zlosť. Po viac ako mesiaci od podania trestného oznámenia na Tomyho Kottyho pre domáce násilie jej prišlo vyjadrenie polície.

Zrejme nikoho na Slovensku neobišla hororová dráma, ktorá sa udiala v byte influencerky Ráchel Karnižovej počas veľkonočných sviatkov. Avšak nestalo sa tak vraj prvýkrát, čo na módnu dizajnérku zaútočil jej expriateľ Tomy Kotty. Keď červenovláska verejne prehovorila o tom, ako ju jej vtedajší partner psychicky a fyzicky týral, on vo svojom doteraz jedinom vyjadrení pre médiá nič nepoprel. Karta sa však otočila.

Kotty si nepamätá

V stredu mladá podnikateľka obdržala vyjadrenie od polície, ktoré ju šokovalo. ,,Ani sa nečudujem, prečo ženy nejdú na políciu. Nič to nevyrieši. Nevadí, ja to vyriešim sama, lebo mám všetky prostriedky na to, aby som si mohla zaplatiť právnikov,“ napísala Ráchel odhodlaná pomáhať aj iným ženám, ktoré sa ocitli, respektíve ocitnú v podobnej situácii. O pár hodín neskôr sa prihovorila vo videu.

,,Vyjadrili sa len tak, že vlastne nič sa nestalo. On povedal, že si nič nepamätá. A že vlastne som si to úplne celé vymyslela a vyhrotila situáciu, ktorú si vlastne on nepamätá,“ začala Ráchel. V tej chvíli ju premohol pocit bezmocnosti. V dokumente sa tiež píše, že Tomáš poprel aj se*uálne násilie, načo kráska na kameru ukázala svoje roztrhané pyžamo s dierou v rozkroku.

Neudržala slzy

,,Najviac ma na tom celom štve to, že ja som ho potom incidente ešte veľmi dlho ľúbila a aj teraz vždycky, keď si na neho spomeniem, tak vždy len v tom, že “bože, prosím ťa, Tomáš, len si to uvedom. Len sa proste zmeň a začni pracovať na sebe. Začni pracovať na tom, aby si bol lepším človekom…“ A dneska mi dôjde takéto vyjadrenie, čo on hovorí… Ja chápem, že si chce zachrániť r*ť, ale niekedy človek musí padnúť na úplné dno, aby si uvedomil, že čo sa proste deje,“ hovorí užialená Ráchel, ktorú prevalcovali slzy. Celé jej vyjadrenie si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé vyjadrenie Ráchel Karnižovej

Zdroj/Foto: Instagram/rachellka