Ráchel Karnižová má za sebou mimoriadne ťažké obdobie. Ako sa minulý týždeň podelila s verejnosťou, jej expriateľ, spevák a moderátor, Tomy Kotty ju týral, čo počas veľkonočných sviatkov vyústilo už do druhej bitky. Nepriaznivé okolnosti populárnu influencerku prinútili spraviť radikálne rozhodnutie.

Po násilnom útoku sa Ráchel zbalila a odišla sama na Kanárske ostrovy. Týždeň relaxovala a premýšľala nad svojím životom a budúcnosťou, pričom hneď, ako sa vrátila domov, čakalo ju veľké sťahovanie do nového bytu.

Napriek tomu, že mezonet v centre mesta, ktorý dýcha históriou a príjemnou atmosférou, spľňal všetky influencerkine predstavy o dokonalom bývaní, kráska sa s ním z pochopiteľných dôvodov rozhodla rozlúčiť. ,,Stali sa mi tu úplne hrozné veci a úplne ma štve, že som nechala niekoho zničiť mi takú moju dobrú energiu z môjho bývania,“ prehovorila módna dizajnérka vo videu, ktoré natočila počas posledných momentov v starom hniezdočku.

,,Mohla som sa teraz rozrevať prvýkrát asi… no asi odkedy sa to stalo kvôli tomu, že odchádzam z môjho bytu? Chápete? Ale aspoň som sa rozrevala, lebo ja už som si myslela, že už nemám žiadne emócie,“ pokračovala s plačom dredatá červenovláska. Vysvetlila tiež, že sa kvôli bezpečnosti sťahuje do bytovky, ktorá je strážená a pod dohľadom kamerového systému.

,,Viem proste, že už by som tu aj tak nemohla ostať, pretože stále teraz, ako som sa vracala domov, že aj včera, aj predvčerom, tak som sa úplne hrozne cítila. Úplne strašný strach som mala, pretože vtedy, ako sa stalo to, keď mi zdemoloval ten byt z piatka na sobotu, tak v sobotu večer ja som bola u kamarátky, potom som sa vracala domov a mala som hrozne divný pocit, že proste bude u mňa. Tak som volala kamoške, že prosím ťa, volaj so mnou, keby náhodou. A ja som otvorila dvere, bolo zasvietené a potom sa ozval jeho hlas,“ šokovala Ráchel, ktorá v ten moment začala kričať.

,,Ale tak som vrieskala, že mi potom ešte pol hodinu zvonilo v ušiach a on mi len povedal, že doniesol som ti len kľúče a idem preč, a tak aj bolo. A proste vždycky teraz, ako idem domov, tak mám z toho strach, že toto sa bude diať, a vždycky sa bojím otvoriť dvere, a to je úplne že najhorší pocit na svete,” zdôverila sa mladá podnikateľka, ktorú opäť zvalcovali slzy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/rachellkka