Ráchel Karnižová určite učarovala nejednému divákovi šou Bez servítky, kde nedávno bojovala o výhru 500 eur. Svojou krásou a charizmou dokonca opantala aj zámeho moderátora a speváka, ktorého zase preslávila iná reality šou.

Sledovatelia mladej módnej dizajnérky si na jej Instagrame všimli, že sa po boku usmievavej influencerky ukazuje spevák, moderátor a glosátor magazínu Farma X-tra Tomy Kotty. To, že dvojica tvorí pár, prezradilo video, na ktorom Ráchel a potetovaný fešák spoločne zdobia vianočný stromček, pričom najzaujímavejším momentom bola rozhodne ich pusa.

Keď dredatá červenovláska dala fanúšikom na Instagrame priestor na ich otázky, samozrejme nechýbali také, ktoré sa týkali práve Tomyho. Ako sa sympatický párik spoznal? Odpoveď je skutočne netradičná!

,,Ja som videla jeden jeho rozhovor, kde hovoril o BDSM párty. Tak som mu odpovedala na story, že kde môžem zohnať lístky. A on mi napísal, že keď budú, že mi dá vedieť. A napísal mi asi o 2 dni, že má lístky a že či budem jeho +1. A ja že no okey,“ reagovala kráska z Košíc a zverejnila aj záber, na ktorom ju jej priateľ objíma.

Ak by niekto nevedel, o akej párty je reč, BDSP je v podstate alternatíva klasického se*uálneh života. Kým pre jedného ide o poslušnosť a disciplínu, pre iného môže predstavovať bolesť a vzrušenie či fetišizmus od nôh, zadočkov, topánok až po tie najväčšie bizarnosti. Ráchel a Tomyho tak spojil práve záujem o akciu, ktorá nepatrí k tým najštandardnejším.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rachellkka, tomykotty