Influencerka Ráchel Karnižová hodila zlé obdobie za hlavu a sústredí sa na seba a prácu. Nedávno kráska zavítala do podcastu Snami, kde rozhodne nešetrila pikantnosťami zo svojho života.

Zrejme nikoho na Slovensku neobišla kauza domáceho násilia, ktoré páchal spevák a moderátor Tomy Kotty na dnes už expriateľke Ráchel Karnižovej. Tá zverejnila podrobnosti o vzťahu s násilníkom a dokonca aj fotky svojho zdemolovaného bytu a tváre.

Červenovláska sa z rozchodu dostala pomerne rýchlo a dnes už opäť rozdáva šťastné úsmevy. Dobrú náladu priniesla aj do štúdia podcastu Snami, kde svojou otvorenosťou šokovala i moderátorov Svetozára a Oskiho. Ráchel nemá problém hovoriť ani o najpikantnejších zážitkoch, a tak sa do éteru priznala napríklad i k tomu, že si mimoriadne užívala trojku s dievčaťom. Túto skúsenosť ohodnotila 11-timi bodmi z 10-tich.

Okrem toho dredatá dizajnérka spomenula aj svojho ex, avšak v súvislosti, v akej by to určite nikto nečakal. ,,Môj bývalý mal že dokonalý pe*is. To bola na ňom jediná vec že dobrá,“ skonštatovala prostoreká influencerka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/Oski Barami, Instagram/rachellkka