Tretia séria Love Island začala len tento týždeň, no zápletky sú už teraz viac než dramatické. Nikto zrejme nečakal ani to, že influencerka Rachel ostane hneď tretí deň bez páru.

Slovenská podnikateľka a influencerka Rachel, ktorú v našich končinách preslávil dramatický rozchod so spevákom Tomym Kottym, prišla spolu s Češkou Adrianou do luxusej vily ako prvá. Najprv začala tvoriť pár so sympatickým Luom, o deň nato sa však karty zamiešali.

love island rachel

10 súťažiacich sa muselo popárovať tak, ako rozhodli diváci v hlasovaní. Dredatá červenovláska tak prestúpila k potetovanému svalnáčovi Sandrovi. Ani pri ňom sa ale dlho neohriala, keďže na tretí deň prišiel v zamilovanej šou recoupling. To už bola prítomná aj bombshell Natálie, ktorá mala vo výbere partnera prvú voľbu. Po nej prišli na rad chlapci – každý z nich povedal meno jeho srdcu najbližšej slečny. Keďže aktuálny počet účastníkov je 11, Rachel bola tá, ktorá ostala, bohužiaľ, na ocot.

,,Cítim sa dosť zle. Je mi smutno, pretože som si tu všetkých obľúbila za tieto tri dni. Nerada by som odišla, ale pravidlá Love Islandu sú asi také,“ opísala svoje pocity známa kráska. Aký bude Rachelin ďalší osud – či na Kanárskych ostrovoch ostane alebo sa s hrou rozlúči, zistíme už dnes večer na Voyo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: VOYO