V súkromí neštandardný, v politike normálny. Takto znie nová heslo Borisa Kollára, ktorým prezentuje svoju politickú stranu Sme rodina. Mamička jeho dvoch detí Barbora Richterová by však slovo neštandardný radšej nahradila slovom patologický. 

Barbora Richterová už dlhšie zbrojí proti známemu multioteckovi, s ktorým má dvoch synov 11-ročného Artura a 10-mesačného Aarona. Úspešný podnikateľ vraj chlapcov naposledy videl 22. junuára 2023. Pre nezáujem o potomkov tak ich matka na kontroverzného politika neváha vyťahovať nahrubšiu špinu.

,,Veľmi sa mi páči to nové Borisovo heslo „v súkromí neštandardný, v politike normálny“. Tak sa pozrime na to, čo tieto slová znamenajú,“ začala vo svojom príspevku na Facebooku pobúrená mamička, dávajúc do pléna otázku, či by sa Borisovi na základe jeho prejavov nehodilo skôr slovo patologický.

,,Keď som začala na FB odhaľovať pravdu o tom, kto je Boris Kollár (o mnohých veciach som doteraz nemala ani tušenia), tak sa mi začali ozývať rôzni ľudia (muži aj ženy), ktorí majú zaujímavé skúsenosti s BK. Tých informácií s dôkazmi som dostala veľa, ale sľúbila som týmto ľudom diskrétnosť (zatiaľ). Takže na dnes iba malá ukážka bežnej komunikácie BK so ženami, ktoré ešte ani nestretol a hneď im dáva NÁVRHY NA OPLODNENIE,“ píše Barbora. Zverejnila i šokujúce screenshoty konverzácie z roku 2019 s fotkou a menom predsedu parlamentu. Dotyčná v nich od údajného Boria dostala otázku, kedy jej má prísť urobiť bruško, dokonca sa zaujimal o jej plodné dni.

Richterovej cieľom je, aby vraj ľudia videli, aké zviera je druhý najvyšší ústavný činitel v našom štáte. K spomínaným správam priložila i výklady slov „neštandardné“ a „patologické“.

Správy, ktoré zverejnila Barbora Richterová, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Facebook/Sme rodina, Barbora Richterová