Kým v éteri Fun rádia je neodmysliteľným moderátorským partnerom Adely Vinczeovej Matej Cifra, v televízii stál dlhé roky po jej boku Martin Rausch. Je všeobecne známe, že blondínka a Sajfa sú dobrými priateľmi, ktorí v minulosti dokonca spolu chodili na dovolenky. Platí to však aj o Pycovi?

S príchodom Slovensko hľadá SuperStar, ktorá v roku 2004 spôsobila u ľudí doslova ošiaľ, národ spoznal mladú a najmä neokukanú moderátorskú dvojicu. Adela Banášová a Martin Pyco Rausch sa dokonale dopĺňali a svojím humorom a perfektnou improvizáciou si okamžite získali srdcia všetkých divákov.

Nasledovali ďalšie dve série speváckej šou, ale aj tanečný projekt Let’s Dance, kde to kolegom z Fun rádia išlo taktiež na jednotku s hviezdičkou. A hoci na obrazovkách Adela a Pyco pôsobili ako zohratí priatelia, mimo práce sa nikdy nestretávali.

,,My sme nemali s Adelou nejaký intenzívny kamarátsky kontakt. My sme mali kolegiálny kontakt. Takže stále si píšeme všetko najlepšie k narodkám, k meninám, a tak ďalej. Ale nejak v kontakte viac nie sme ani sme predtým neboli, to sa nikdy nezmenilo, takže to je stále rovnaké,“ reagoval 43-ročný fešák na otázku redaktorky Plus Jedeň Deň, ktorú zaujímalo, či sú s moderátorskou expartnerkou v kontakte aj napriek päťročnej absencii spoločných projektov. Úprimným priznaním však Pyco určite šokoval nejedného fanúšika.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvjoj