Včera obletela celý internet radostná novinka zo života najpopulárnejšieho prominentného páriku – Jasmina Alagič a Rytmus sa stanú rodičmi. So zaľúbencami sa raduje celé Československo vrátane celebrít až na jedného človeka. Martin Jakubec sa totiž rozhodol, že bude pod článkami o šťastnej dvojici šíriť zlo.

Jasmina a Patrik sú v radostnom očakávaní svojho prvého dieťatka, čo spôsobilo v radoch verejnosti obrovskú radosť – dvojicu zaplavilo množstvo krásnych správ a gratulácií. Našiel sa však niekto, kto im šťastie nepraje a navyše sa ešte aj ostro púšťa do ich fanúšikov.

Rytmus a Jasmina

Martin Jakubec si už v minulosti obtrel ústa o jeden celebritný párik, keď o Dáriusovi Kočim a jeho priateľke Soni Štefkovej napísal, že sú škaredí a nezaujímaví. Teraz sa bez kúska hanby pustil do Rytmusa a Jasminy, pričom na Facebooku nášho magazínu pridal až k trom článkom poriadne uštipačné reakcie znejúce v podobnom duchu. „Ja že bude babička. Nechcela ostať na ocot, tak sa musela poponáhľať. Ja že ten Fejker bude už dedom. Je dosť starý už na to. Možno ani nebudú mať. My sme boli prví, už sa len opakujú,“ znie jeden z prvých komentárov čerstvého ženáča.

Martin Jakubec

Čo je ale smutnejšie, Jakubec rozpútal obšírne diskusie, v ktorých ľudí neváha označiť hnusnými vulgarizmami, ako pi*a či kktko. Pri ich čítaní sa vám rozum zastaví a budete uvažovať, či bol pri ich písaní spevák skutočne pri zmysloch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Martin Jakubec Martin Jakubec Ukážka komentárov, v ktorých Jakubec osočuje ľudí

Martin Jakubec

Zdroj: Facebook/Slovakwoman.sk | Foto: Facebook/Slovakwoman.sk, Martin Jakubec, Instagram/jasmina_alagic