Kto z vás by si nespomenul na jeden z najväčších hitov, ktoré pobláznili celý svet? Tanečná pecka Gangnam style odštartovala v roku 2012 hotové šialenstvo a na YouTube sa stala prvým hitom, ktorý dosiahol viac ako miliardu videní v kratučkom čase.

Za touto chronicky známou tanečnou skladbou stojí kontroverzný juhokórejský spevák, textár a tanečník, známy pod umeleckým menom PSY. Všetky jeho skladby a videoklipy majú skôr zábavný charakter ako umeleckú hodnotu.

Od roku 2012, kedy svetlo sveta uzrel jeho spomínaný mega hit Gangnam style, sa mu nepodarilo prekročiť pomyselnú hranicu úspechu a ani jedna z ďalších piesní nedosiahla podobný úspech. To sa však môže zmeniť! Len včera sa na jeho oficiálnej stránke objavil najnovší hudobný počin, ktorý doslova zapácha titulom „letný hit“. Najnovšia skladba s názvom ,,‘I LUV IT’ M/V“ vám zaručene zlepší náladu nielen svojou chytľavou melódiou a jednoduchým refrénom, ale rozhodne aj svojim originálnym tanečným videoklipom. Malý nepríťažlivý chlapík takto znova dokazuje, že svoje miesto na svetovej hudobnej scéne sa nechystá len tak opustiť. Čo poviete, prekoná najnovším singlom svoj mega úspešný Gangnam style?

Gangnam style sa stal v roku 2012 za noc celosvetovým hitom 

Svoju popularitu si získal aj medzi mladomanželmi a osviežil tak prvé tance

Najnovší singel s názvom ‘I LUV IT’ M/V má obrovský potenciál stať sa letným megahitom, prekonajú jeho čísla aj populárny Gangnam style?

Foto/Video: YouTube