Diváci vidieckej reality šou si konečne prišli na svoje. Po tom, čo sa hra dostala do tretej fázy, zahŕňali pravidlá možnosť zmiešaných duelov, a tak mohli vyzvať muži na súboj ženy a naopak. Ako prvý sa tento taktický krok rozhodol zvoliť známy model Martin Šmahel, pričom si za druhého duelanta zvolil práve kontroverznú Tatianu Brunayovú.

Voľba historicky prvého zmiešaného duelu (mimo finále) vyvolala v radoch fanúšikov i ostatných súperov poriadny rozruch. Nikto nevedel, ako bude boj muža proti žene vyzerať a či bude zahŕňať i silové disciplíny. Všetky otázky sa však zodpovedali v momente, keď vošla Táňa a Martin do duelantskej stodoly.

Prekvapenie1, almanach, šikovnosť, prekvapenie2, vystrvalosť – tak znelo zloženie disciplín, pričom ich poradie volila Táňa ako druhá duelantka. Najnapínavejší rozstrel v archíve Farmy tak začal strúhaním kapusty, kde nastal hneď prvý veľký zvrat. Po tom, čo sa Táňa prihlásila po dokončení úlohy, prišla jej výsledok skontrolovať moderátorka Evelyn. Farmárka si však zjednodušila úlohu a nepostrúhala veľké kusy kapusty, a tak jej bod skončil na Martinovej strane.

Ďalším na rade bol vedomostný kvíz, a teda almanach. S vedomosťami bola na tom lepšie práve Táňa, a tak si na svoj účet pripísala prvý výherný bod, napriek tomu, že bola táto úloha vyrovnaná až do posledného momentu. Stav zostal vyrovnaný.

Tretím bol útek z väzenia. Farmári si museli v čo najkratšom čase zviazať tyč na dočiahnutie kľúčika a následne sa vyslobodiť z drevených dverí. Po zdĺhavom boji sa ako prvému podarilo dostať von práve vyšportovanému modelovi, a tak získal druhý bod.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Druhým prekvapením, a teda štvrtou úlohou, bolo dojenie kôz. Tu sa opäť prejavila Šmahelova šikovnosť, a tak sa na jeho účet pripísal posledný bod znamenajúci absolútnu výhru. Domov odišla ako porazená Táňa a Martin sa vrátil na Farmu.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Martin Šmahel, TV Markíza