Jedinečná zábavná šou s názvom Tvoja tvár znie povedome sa čoskoro vráti na televízne obrazovky. Každú nedeľu tak bude baviť divákov televízie Markíza skalná zostava troch porotcov v zložení Dano Dangl, Zuzana Fialová a Marián „Kuly“ Kollár. Tento rok k nim ale pribudne aj mastkot celého programu Andrej Bičan.

Práve humorista a moderátor v jednom sa hneď v začiatku celej šou postará o spoločenský trapas. Bičan si totiž servítku pred ústa rozhodne nikdy nedáva a jeho uštipačné fóriky chápe len málokto. Tak sa stalo aj počas hodnotenia výkonu moderátorky Jasminy Alagič.

Chápem, a teda vlastne nechápem, ako sa ti ten rytmus dostal do toho tela,“ neodpustil si nový porotca poznámku na margo jej vzťahu s Patrikom Vrbovským. To vyvolalo vlnu smiechu nielen zo strany prítomných divákov, ale aj ostatných súťažiacich celebrít či samotnej Alagič.

Exotická moderátorka sa však vôbec nenechala zahanbiť a na Bičanove dvojzmyselné hodnotenie reagovala rovnakou kartou. „Veľmi prirodzene,“ utrúsila s úsmevom na perách, pričom len ťažko skrývala nervozitu.

Do smiechu však nebolo herečke Zuzane Fialovej, ktorá si neodpustila podpichnutie do kolegu.To bolo tak smiešne,“ dodala s iróniou, pričom výrazne gestikulovala rukami a kývala hlavou. Celý záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Foto: YouTube, Facebook l Zdroj: Markiza.sk