Pôvabná herečka sa začiatkom roka preslávila v projekte Iveta. Avšak krátko nato Alžbeta Ferencová vymenila TV JOJ za Markízu a aktuálne už nakrúca nový československý seriál odohrávajúci sa v Chorvátsku. 

30-ročná kráska si získala srdcia divákov v skvelom mini seriáli Iveta, kde svojím temperamentom a humorom bavila Slovákov. Kvôli veľkému úspechu sa červenobiela televízia rozhodla nakrútiť aj druhú sériu, s ktorou by mala začať v priebehu leta.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak sympatickú modelku si hneď odchytila aj konkurencia, a tak čokoládová umelkyňa aktuálne natáča novinku pre Markízu a TV Novu. ,,Tento nový projekt v sebe spája všetko, čo má divák v televíznych seriáloch rád – napätie, dobrodružstvo, humor a postavy, aké každý z nás už niekedy stretol a dokáže si predstaviť, že by sa s nimi mal o čom rozprávať,“ prezradil ešte vo februári pre markiza.sk producent Rasťo Šesták.

Z pripravovanej novinky už sympatická východniarka stihla na sociálnu sieť uverejniť aj pár záberov, vďaka čomu môžu fanúšikovia aspoň kúsok nazrieť do zákulisia. 

iveta 2

 

Zdroj/Foto: Instagram/this.is.zea, markiza.sk