Presne pred rokom sa vydávala za svojho vysnívaného princa jedna z najobľúbenejších moderátoriek „Československa“, Adela Banášová Vinczeová. Pri príležitosti prvého výročia si Viky dovolil na Instagrame zverejniť milú fotografiu, ktorou celému Slovensku ukazuje, ako ľúbi svoju Adelkui! <3

Jedným z najväčších mýtov lásky je zaiste to, že je večná a ani čas ju nenahlodá. Porozumenie, dôvera a rešpekt síce ostávajú, no vášne je čím ďalej, tým menej. Partneri postupom času odhadzujú ružové okuliare a začínajú sa na svoju polovičku dívať v reálnom svetle. Buď ju so svojimi tienistými stránkami akceptujú, alebo sa medzi nimi romantické väzby pretrhnú. A tak sa z bláznivej zamilovanej lásky časom stáva láska zrelá. :)

Presne pred rokom si manželia Vinczeovci povedali svoje životné „áno“, pričom Adela jednoznačne patrila k najkrajším nevestám slovenského šoubiznisu. Na dôkaz toho, že vášne je medzi moderátormi Markízy stále habadej, uverejnil Viktor roztomilú fotografiu s ešte roztomilejším popisom: „Takto pred rokom som si ju zobral a odvtedy si ju nesiem!“ No nie sú rozkošní? :)

adela a viktor vincze

viktor vincze koment

Aký romantik! Viktor a Adela, prajeme vám veľa šťastia a dúfame, že takéto milé fotky budete pridávať pravidelne každý rok! :)

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook