Imrich Štefánik sa zaradil k hŕstke súťažiacim reality šou Farma, ktorí museli opustiť statok proti svojej vôli bez právoplatnej prehry v duelantskej aréne. Len krátko po tom, čo televízia odvysielala jeho odchod, bol Baron osočovaný kvôli počtu fanúšikom na sociálnych sieťach.

To, že sa nezúčastnil duelového zápasu, je sebavedomému ex-farmárovi zrejme „ukradnuté“. Čoskoro ho totiž uvidíme v reálnom súboji, a to rovno v klietke proti hudobníkovi Frayerovi Flexkingovi. Páni sa proti sebe postavia v ringu, čomu klasicky predchádza niekoľko nenávistných odkazov na internete.

V jednom z nich Flexking osočil Štefánika z podvádzania – podľa neho si potetovaný fešák kupuje fanúšikov na sociálnych sieťach v snahe umelo zvýšiť svoju popularitu. 36-ročný podnikateľ z Trnavy na odpoveď nenechal dlho čakať a veci konečne uviedol na pravú mieru.

Áno, nakupoval som si, chodil som do súťaží, ku Renému (pozn. red. René Strausz), som bol asi desať alebo dvanásťkrát, tuším v prepočte tri alebo štyritisíc euro som platil,“ Baron priznal bez ostychu. Táto mastná suma však nebola konečná – podobné „promo“ v hodnote 3 500 eur využil aj u Reného manželky Zuzany. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa Imrichovych slov by tak za desaťtisíce sledovateľov na svojom profile zaplatil približne 7 000 eur, a to už je poriadna pálka. Boli by ste za túto službu ochotní investovať také množstvo peňazí? Dajte nám vediet v komentároch!

Zdroj/Video: Streamable.com l Foto: Instagram/Farma.markiza, Voyo.markiza.sk