Zrejme najväčšou udalosťou slovenského šoubiznisu za rok 2018 bol nečakaný rozchod Dary Rolins a Patrika „Rytmusa“ Vrbovského. Dvojica spolu strávila dlhých sedem rokov, počas ktorých pôsobili ako príklad dokonalého páru bez verejných hádok či mediálnych káuz.

Dara a Rytmus si začali v českých Tuchoměřicích stavať vlastné luxusné sídlo, kde dvojica bývala spolu so speváčkinou dcérou Lolou z predchádzajúceho partnerstva. Raper sa úlohy „druhého otca“ ujal príkladne, keďže sa netajil tým, že túži i po vlastnom potomkovi, a tak sme mohli všetkých troch vidieť ako jednu veľkú šťastnú rodinku.

Po rozchode Rolins priznala, že malej Lole zábavný a prostoreký Patrik občas chýba i po dlhom čase odmlky. Zatiaľ čo sa ale dievčatá snažia pohnúť ďalej, si Vrbovský vybudoval nový život po boku moderátorky Jasminy Alagič, pričom známy párik strávi prvé spoločné Vianoce v domčeku v Malinove pri Bratislave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus a Jasmina

Kým raper sviatky trávi po boku svojej rodiny a Jasmininych príbuzných, Rolins sa o dni plné pokoja a lásky podelila na sociálnej sieti. Úspešná umelkyňa prežíva tento čas s jedinou dcérou Laurou a ako sa zdá, dievčatá si zaslúžené voľno skutočne užívajú!

Foto: Instagram/Dara Rolins