,,Outsider“, ktorý bol spočiatku všetkým na smiech, vyrazil dych celému Slovensku. Po dlhých mesiacoch driny, odriekania i spoločenskej izolácie, sa Miroslav Povez zo Spišských Tomášoviec môže hrdiť víťazstvom v 8. sérií reality šou Farma, z ktorej si berie jedinečnú výhru v hodnote 75 000 €! 

„Mám na to vôľu a chcem zariskovať, pretože si myslím, že na víťaza mám predpoklady,“ uviedol pred pár mesiacmi svojský rezbár zo Spišských Tomášoviec vo svojej úvodnej vizitke k reality šou Farma. V nedeľnom dueli, kde sa o víťazstvo ,,pobil“ s druhým finalistom Dávidom Buškom, zvíťazil v disciplínach 3:1, čo mu vrátane mimoriadnych diváckych sympatií prinieslo jednoznačné víťazstvo. Šťastne, veľmi šťastne sa cítim. Super, neopísateľný pocit,“ nechal sa počuť šťastný farmár ,,Super, cítim sa fantasticky, šťastne. Nečakal som to, no ale.. Je to tu. Po prvom týždni a po tých začiatkoch som nedúfal, že sa dostanem tak ďaleko.“

A na čo použije aktuálny víťaz šou výhru? ,,Verím, že ju rozumne použijem, je to veľa peňazí a… Premyslím si to a až potom. Určite pôjde do farmy, do fimy niečo na stroje, čiže bude toho viac. Treba si to premyslieť, verím, že ich nerozhádžem len tak :),“ uviedol šťastný Miro pre denník Čas.sk.

Foto: Facebook, Instagram | Zdroj: Markiza, Cas.sk