Majk Spirit ešte donedávna patril medzi mladých chalanov, ktorí si slobodu a pestrý život dosýta užívali. Pred pár týždňami sa však prevalila horúca novinka o raperovej novej známosti – tentokrát to s Majkovými citmi vyzerá omnoho vážnejšie než kedykoľvek predtým. Autor hitu Ženy treba ľúbiť sa dokonca rozhovoril o deťoch a zakladaní veľkej rodiny.

Bývalý porotca speváckej šou The Voice Česko Slovensko nedávno prijal pozvanie do populárnej internetovej relácie Matúša Krnčoka. Moderátor Spirita vôbec nešetril a vyspovedal ho do špiku kosti. Ženské publikum však určite najviac zaujíma práve otázka čerstvej lásky v živote úspešného hudobníka.

majk spirit

Počas otvoreného rozhovoru sa tak slávny fešák priznal, že dlhé roky žil najmä pre kariéru a veľké sny, ktoré pre neho predstavovali stredobod všetkej pozornosti. V poslednej dobe ale Majk prešiel akousi vnútornou premenou, kedy prehodnotil životné hodnoty a priority, za čím by mohla stáť aj vážna známosť.

„Užíval som si všetky tie ženy, ktoré som po pritom stretol na tej ceste, bolo ich veľa – krásnych, zaujímavých žien, malých vzťahov, dlhých aj krátkych a vždycky mi bolo fajn a až posledné roky, keď som si všimol, že všetci moji kamoši už zakladajú rodiny a majú deti alebo minimálne majú dlhodobé partnerky a plánujú svadby, tak som sa tak zobudil,“ zdôveril sa zaľúbený raper, ktorý identitu milovanej partnerky stále zaryto tají.

Majk Spirit

Vzápätí však poriadne prekvapil priznaním, že už v blízkej budúcnosti by v jeho súkromnom živote mohli nastať veľké zmeny, ktoré by chcel podľa svojich vlastných slov prežívať práve s novou priateľkou.

,,Tú ďalšiu dekádu by som chcel inak stráviť. Už mám iný plán a verím, že strávim čas s tým, že si založím rodinu… a niekto tam už je,“ prekvapil Majk. ,,Ja by som chcel veľa detí – aspoň štyri,“ dodal vážne. Zdá sa teda, že už čoskoro by sa zo slobodomyseľného 34-ročného hudobníka mohol stať zodpovedný otec veľkej rodiny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

majk spirit

Celý rozhovor s Majkom Spiritom

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Majkspirit