Jeseň sa bude niesť v znamení nových originálnych seriálov – jedným z nich je počin spáchaný podľa knižnej predlohy Kristíny Farkašovej Tormovej s rovnomenným názvom Som Mama. Pozrite si jeho prvú ukážku.

Keď listy na stromoch ohrdzavejú, na obrazovky sa dostane seriál z produkcie televízie Joj, Som Mama. Dielo inšpirované knihami Kristíny Farkašovej, dnes Tormovej, humorne spracováva nadčasovú tému materstva. “Rovnomenná televízna séria prinesie pohľad na život nezávislej Tiny, ktorej ho naruby obráti neplánované tehotenstvo, navyše s mužom, ktorého stretla len nedávno. Tina sa v priebehu siedmich mesiacov rizikového tehotenstva, počas ktorého čaká rovno dvojičky, musí vysporiadať so sériou nových situácií. S priateľom Robom si musia zvyknúť na spoločné bývanie, absolvovať zoznámenie rodičov, zvládnuť finančné náklady, nápor rôznych trendov či diskusných fór, ale aj prípravu na pôrod v materskom centre,” načrtla Jojka.

kristína farkašová tormová

Ako to bude vyzerať?

Každá časť spracováva vlastnú tému odprezentovanú očami viacerých postáv. Základom bude pohľad budúcej maminy Tiny – ženy s bujnou fantáziou, ktorá každú situáciu privedie do dokonalosti. Viac o seriáli >>>TU<<<

Ako sa však hovorí, lepšie raz vidieť ako stokrát čítať, preto si pozrite prvú ochutnávku seriálu Som mama, na ktorú sa vás pokúšajú jeho tvorcovia nalákať.

Zdroj: joj.sk | Foto: Instagram, Facebook