Bývalá reality hviezda Nela Slováková si žije ako v rozprávke. Posledné mesiace sa dokonca teší z harmonického vzťahu s popradským hokejistom Lukášom Kozákom, ktorého sa jej konečne podarilo prehovoriť na spoločnú romantickú dovolenku. O tom, že dvojica si pobyt náramne užila, svedčia príspevky na Nelinom profile.

Populárna plavovláska je dobre známa nielen vďaka svojej láske k móde či extravagantnému štýlu života, ale tiež veľkou záľubou v cestovaní. Kráska má tak za sebou už množstvo výletov do rôznych kútov sveta, kde si vždy dopraje patričnú dávku luxusu.

Nela Slovakova

Napriek tomu, že Nela s Lukášom tvoria pár od minulého roka, navštevovala doteraz známa blondínka exotické krajiny buď sama, alebo s najbližšou rodinou. Začiatkom apríla ale vo vzťahu sympatických zaľúbencov nastal obrovský zlom a hrdličky si to spolu namierili rovno na Bali.

Letenky prvou triedou, čarokrásna príroda na jednom z najkrajších ostrovov planéty či miešané drinky na slnkom zaliatej pláži – to všetko si dvojica dosýta užíva celé dni, pričom šťastná plavovláska neváha o všetkom informovať aj tisíce verných priaznivcov. Nela Slováková s Lukášom Kozákom tak aj na prvej spoločnej dovolenke dokázali, že v rámci nášho šoubiznisu patria medzi najkrajšie a najzohranejšie páriky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Slovakova kozak

Zdroj/Foto: Instagram/Nelaslovakova