Bývalej superstaristke sa za posledné roky podarilo vybudovať si veľmi vydarenú kariéru. Očarujúca umelkyňa sa tak zaradila nielen medzi úspešné speváčky, ale tiež rozhodne aj najkrajšie ženy v rámci slovenského a českého šoubiznisu. Monika Bagárová však aktuálne doslova žiari po boku novej lásky – zápasníka MMA Makhmuda Muradova.

Zrod nového romániku bol odhalený len pred pár dňami, o čom sme vás, samozrejme, ihneď informovali. Dvojica totiž spoločne strávila Štedrý večer u rodičov Moniky Bagárovej, pričom na krátkom videu z vianočných osláv bola na malý okamih zachytená aj tvár slávneho bojovníka. Speváčka sa najnovšie dokonca rozhodla, že všetky mediálne dohady sama potvrdí.

Monika Bagarova

Po tom, ako sa atraktívna Češka objavila na nedávnom lukratívnom zápase v pražskej O2 Aréne, kde sa okrem Muradova proti sebe postavili aj raperi Rytmus a Marpo, bolo už nad slnko jasné, že dvaja mladí sympaťáci tvoria pár. Pred niekoľkými hodinami však Monika prihodila ďalší dôkaz – na sociálnej sieti ukázala jedinečnú zákulisnú foto.

Jedná sa tak o úplne prvý spoločný záber hudobníčky so svalovcom, ktorý sa objavil na oficiálnom profile speváčky. Obidvom zaľúbencom to spolu mimoriadne pristane, pričom kráska viditeľne žiari. Okúzľujúca snímka si v priebehu pár hodín získala viac než 21 tisíc lajkov a pochvalných komentárov od nadšených fanúšikov, ktorí Bagárovej a Muradovi zo srdca prajú lásku a spoločné šťastie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Bagarova Muradov

Monika Bagarova

Zdroj: Instagram/Bagarovamonika | Foto: Instagram/Bagarovamonika, wallpaperswide.com